Pokoje i cennik: apartamenty hotelu

W Hotelu­24 Płock znajdą Państwo w sumie 20 pokoi jedno­ oraz dwuosobowych, które występują w trzech różnych standardach: Twin, Lux oraz Standard oraz 1 pokój czteroosobowy z aneksem kuchennym.

Wszystkie pokoje zostały wyposażone we własną łazienkę, telewizor z kanałami, a także radio oraz bezpłatne łącze internetowe Wi­Fi.
Mimo że nasz hotel jest położony w samym centrum Płocka, tuż obok trasy przejazdowej na odcinku Warszawa – Płock, gwarantujemy Państwu komfortowy wypoczynek w całkowicie zacisznej okolicy z dala od ulicznego hałasu.
Na nasze zaplecze składają się: 8 pokoi dwuosobowych, 12 pokoi jednoosobowych oraz 1 pokój czteroosobowy.

Bezpłatne śniadanie i parking w cenie każdego pokoju Hotel­24


Zapewniamy, że niezależnie od wybranego przez Państwa pokoju, w cenę każdego wliczone jest pełne śniadanie wydawane w formie stołu szwedzkiego w naszej restauracji oraz monitorowane przez całą dobę miejsce parkingowe.
* Nasz standardowy cennik hotelowy obowiązuje od poniedziałku do piątku, cennik promocyjny od soboty do niedzieli.
Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy

Pokój 1-osobowy. standard/comfort

Cena: 110zł - 130zł

Każdy z dostępnych w naszym hotelu pokoi dwuosobowych został wyposażony w pojedyncze łóżko, stojącą szafę garderobianą, stolik z krzesłem do pracy oraz lampkę nocną. Pokoje jednoosobowe dysponują własną łazienką z umywalką, doświetlanym lustrem i przeszkloną kabiną prysznicową.Ceny pokoi zawierają śniadanie.

GALERIA
Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy

Pokój 2-osobowy standard/comfor

Cena: 140zł - 160zł

Pokoje dwuosobowe Hotelu-24 uzupełniliśmy w komfortowe, pojedyncze łóżka, podwójną szafę garderobianą, stolik z krzesłem do pracy oraz duży telewizor LCD. Podobnie jak kwatery pojedyncze, tak i pokoje dwuosobowe dysponują własnymi łazienkami, na wyposażeniu których znalazły się: umywalka, duże doświetlane kinkietem lustro oraz komfortowa kabina prysznicowa.Ceny pokoi zawierają śniadanie.

GALERIA
Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy

Pokój 4-osobowy

Cena: 220zł

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowy, tradycyjnie urządzony pokój czteroosobowy z własnym, niezależnym aneksem kuchennym, telewizorem LCD oraz dużą szafą garderobianą. Ceny pokoi zawierają śniadanie.

GALERIA

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE