Bar i restauracja Hotel-24: śniadania i obiady dla Gości hotelowych

Wszystkich Gości odwiedzających Płock zapraszamy do naszej restauracji hotelowej. Gwarantujemy Państwu dostęp do wspaniałej polskiej kuchni, która zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Na naszą kartę składają się zupy, dania drugie, a także świeże przekąski oraz napoje ciepłe i zimne. Restauracja czynna jest w godzinach 15.00 - ­22.00
Do restauracji Hotelu24 zapraszamy także wszystkich z Państwa, którzy mają ochotę odpocząć przy filiżance kawy lub umówić się na spotkanie biznesowe z klientem.

Śniadania w Hotelu24
Śniadania w naszej restauracji wydawane są w godzinach od 7.00 do 9.00 rano. Wszystkie śniadania w Hotelu24 są wliczone w cenę doby noclegowej. Naszym Gościom wydajemy je w formie szwedzkiego stołu.

Imprezy okolicznościowe: przyjęcia komunijne i urodzinowe w Płocku


Pozostajemy do Państwa dyspozycji w zakresie organizacji imprez okolicznościowych. Z powodzeniem przygotowujemy przyjęcia z okolic jubileuszów, urodzin, imienin, a także obchodzonych przez najmłodszych komunii i chrzcin.

Gwarantujemy ciepłą atmosferę, smaczne dania kuchni polskiej oraz świeże przekąski. Nasza obsługa pomoże Państwu w przygotowaniu niepowtarzalnej oprawy przystrajając wnętrze restauracji oraz dostosowując kartę menu na miarę oczekiwań.

Na potrzeby organizacji każdej imprezy okolicznościowej zapewniamy Państwu bezpłatny parking położony na terenie naszego obiektu.

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE